تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
لیست قیمت جدید بلیط هواپیما داخلی

جستجو و ارائه لیست قیمت بلیط هواپیما را از راه های متفاوتی می توان به دست آورد. قیمت بلیط هواپیما با توجه به برخی شرایط ثابت و متغیر مشخص می شود. شما باید از این شرایط آگاه باشید تا در انتخاب بلیط به مشکل برخورد نکنید و بلیط ارزان تری را بخرید و سفر خوبی را در پیش داشته باشید.در حال حاضر سفر با هواپیما به اولویت خیلی از مسافران تبدیل شده است. در این بین قیمت بلیط هواپیما نیز تعیین کننده سفری راحت و کم هزینه برای این دسته از مسافران است.
مسافران برای اینکه بتوانند هزینه های خودشان را کنترل کنند همیشه به دنبال بلیطی هستند که از قیمت مناسبی برخوردار باشد. به همین دلیل پیدا کردن قیمت بلیط که اقتصادی باشد می تواند باعث آسایش و آسودگی خیال بیشتر مسافران باشد.
لیست قیمت جدید بلیط هواپیما داخلی
جستجوی قیمت بلیط را از راه های متفاوتی می توان به دست آورد. قیمت بلیط هواپیما با توجه به برخی شرایط ثابت و متغیر مشخص می شود. شما باید از این شرایط آگاه باشید تا در انتخاب بلیط به مشکل برخورد نکنید و بلیط ارزان تری را بخرید و سفر خوبی را در پیش داشته باشید.
شرایط اثرگذار بر قیمت بلیط هواپیما

شرایط مختلف و جزئی تری بر قیمت بلیط هواپیما اثر می گذارند. پرداختن به همه این شرایط در این نوشته امکان ندارد. ولی نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که این شرایط در برابر شرایط سایر وسایط نقلیه کمتر است.

به عبارتی شما در شرایط یکسان تغییر چندانی در قیمت بلیط هواپیما مشاهده نخواهید کرد. این مورد یکی از نشانه هایی رقابت بیشتر بین شرکت های هواپیمایی و شرکت های چارترکننده بلیط هوایی است.
یکی از مواردی که بر روی قیمت بلیط هواپیما اثرگذار است, نوع بلیط است. شما با دو نوع بلیط سیستمی و بلیط چارتر در انتخاب بلیط مواجه هستید. هر یک از این بلیط ها با نرخ گذاری های متفاوتی در سامانه فروش بلیط موجود هستند. قیمت بلیط هواپیما در نوع سیستمی غالبا ثابت است و شما در این نوع بلیط شاهد تغییرات قیمتیچندانی نیستید.

قیمت بلیط هواپیما چارتر
اما در بلیط های چارتر قیمت ها به شدت نوسان دارند و در طول سال و در پروازهای مختلف قیمت های مختلفی را به خودشان می گیرند. شاید در زمانی شاهد قیمت بلیط ارزان تر و در برهه ای از زمان شاهد قیمت های گران تر در این نوع بلیط باشید.
قیمت مصوب بلیط هواپیما 96
آنچه باعث این تغییرها در بلیط چارتر می شود زمان های سفر متقاضیان است. قیمت بلیط چارتر را خود آژانس ها مشخص می کنند و ایرلاین یا چارتر دهنده نقشی در تعیین قیمت بلیط ها ندارد. چونکه مسئول سود و زیان به فروش رفتن یا نرفتن بلیط ها برعهده آژانس مسافرتی چارترکننده است.
در صورتی که زمان پرواز شما در ایام پرمسافر و شلوغ باشد مثل عید نوروز و تابستان و آخرهای هفته, شما با نرخ های گران تری روبه رو خواهید شد. شرکت های چارتر کننده برای کسب سود بیشتر در این زمان ها قیمت ها را بالا می برند. ولی در زمان های کم مسافر برای تامین هزینه های بلیط مجبور می شوند برای پر کردن صندلی های اجاره شده قیمت ها را کاهش دهند.
نرخ بلیط هواپیما تهران مشهد
هر چه به زمان نزدیک تر می شوید این نوسان قیمتی در بلیط های چارتر شدیدتر می شود و احتمال سقوط قیمت و یا صعود قیمت ها به حد باورنکردنی وجود دارد. شما با جستجو و آنلاین بودن در این شرایط و کنترل همه قیمت های موجود می توانید در زمان مناسب اقدام به خرید بلیط با قیمت مناسب کنید.
این را هم در نظر بگیرید که فقط یک چارتر کننده وجود ندارد و چارترکننده های زیادی از شرکت ها و ایرلاین ها اقدام به اجاره صندلی های هواپیما و بلیط های آنها می کنند. به همین خاطر با کمی جستجو و تجربه در بین این آژانس ها می توانید قیمت بلیط هواپیما را همانگونه که در مدنظرتان است خریداری کنید.
قیمت بلیط هواپیما سیستمی
قیمت بلیط هواپیما در نوع بلیط سیستمی کمی فرق دارد. نرخ گذاری این بلیط ها توسط خود ایرلاین ها یا شرکت های هواپیمایی انجام می شود و به وسیله خودشان نیز به فروش می رسد و به آژانس های مسافرتی واگذار نمی شود.
همانطور که گفتیم بلیط های سیستمی دارای قیمت ثابتی هستند. در برخی شرایط شما مشاهده خواهید کرد که این بلیط ها از بلیط های چارتر ارزان تر در می آیند. پس باید کاملا گوش به زنگ باشید و فقط به دنبال بلیط چارتر نباشید. البته زمان دقیقی برای ارزانی این بلیط ها وجود ندارد.
نکته دیگری که باید به آن توجه کنید اینکه در برهی از مقصد ها تنها یک نوع از این بلیط ها وجود دارد و شما دست و بال شما برای انتخاب از هر دو نوع بلیط باز نیست.
قیمت بلیط هواپیما برای رده های سنی مختلف نیز متفاوت است. برای کودکانی که بین رده سنی دو تا دوازده هستند از قیمت بلیط بزرگسالان پایین تر است و این مورد را نیز ایرلاین ها و شرکت های هواپیمایی مشخص می کنند.
در بلیط های سیستمی شما می توانید به راحتی بلیط خریداری شده تان را باطل کنید و قیمت بلیط هواپیما را با توجه به مقررات شرکت هواپیمایی با کسر مبلغ کمی باز پس بگیرید.
در زمان هایی که قیمت های هر دو نوع بلیط را بررسی کردید و متوجه شدید که هر دو از شرایط قیمتی برابر و نزدیک به همی برخوردارند, ما به شما پیشنهاد می کنیم که بلیط سیستمی را برای سفرتان انتخاب کنید. به این دلیل که این نوع بلیط امکان استرداد بهتر و قیمت بلیط کودک مناسب تری دارد.

در هنگام خرید بلیط به نوع کلاس پروازی هواپیما نیز توجه کنید. با در نظر گرفتن این مورد شما می توانید در همان هواپیمایی که مدنظرتان است کلاس پروازی به صرفه تری را پیدا کنید. این کلاس های پروازی بیانگر خدمات و امکاناتی هستند که در هواپیما به مسافران ارائه می شود. کلاس پروازی درجه یک First class و کلاس پروازی تجاری Business Class و کلاس پرواز اکونومی یا عادی Economy Class به ترتیب دارای امکانات بهتری هستند.

امکانات هر یک از کلاس های پروازی از پیش معین می شود و کاملا با استانداردهای بین المللی هماهنگ است و هر کلاس پروازی با توجه به امکانات و خدماتی که ارائه می دهد قیمت بلیط هواپیما متغیری دارند. به همین دلیل است که می گوییم ممکن است در یک هواپیما بتوانید کلاس پرواز به صرف تری را پیدا کنید. پس به این مورد نیز در هنگام خرید بلیط هواپیما توجه کنید.

قیمت خرید آنلاین بلیط هواپیما
شما به راحتی می توانید بلیط موردنظرتان را از سایت دل سفر تهیه کنید و دیگر مشکلی از بایت ایستادن در صف های طولانی نداشته باشید. شما در دل سفر با مجموعه کاملی از بلیط ها روبه رو هستید که امکان انتخاب شما را بهتر می کند.
قیمت بلیط هواپیما ماهان؟
شما به تمامی بلیط های سیستمی و چارتر با هر نوع کلاس پروازی و با هر نوع هواپیما با ایرلاین های مختلف دسترسی دارید و بلیطی نیست که موجود باشد و شما نتوانید آن را در دل سفر پیداکنید. همه بلیط ها در مجموعه جامع دل سفر یکجا جمع شده اند تا کار انتخاب و خرید بلیط شما به مقصد دلخواه تان راحت تر باشد.

خرید راحت و دسترسی بالا و امنیت از مولفه هایی است که در دل سفر رعایت شده تا تجربه خرید بلیط آنلاین شما به یکی از شیرین ترین تجربه های شما تبدیل شود و در همان ابتدای سفرتان روزهای خوب و لذت بخشی را تجربه کنید. شما در بخش جستجو با مشخص کردن زمان و مقصد خودتان بدون اینکه نیازی به ثبت نام باشد می توانید همه بلیط های موجود در سامانه را مشاهده کنید.

+ تعداد بازدید : 430 |
نوشته شده توسط رها در يکشنبه 5 فروردين 1397 و ساعت 15:04